Rytmus a Jasmina Alagič. Dve najskloňovanejšie mená slovenského šoubiznisu, o ktorých sa doposiaľ popísala naozaj mnoho, či už čo sa týka zoznámenia, bývania alebo spoločnej budúcnosti, v ktorej sa črtá aj svadba!

Najpopulárnejší raper Československa tvoril ešte do marca tohto roku pár so speváckou divou Darou Rolins. Sedemročnej láske však odzvonilo a dnes po Patrikovom boku stojí moderátorka Jasmina Alagič, s ktorou už rozoberajú i dôležitý životný krok, akým je svadba.

Rytmus a Jasmina

Po dome svadba?

Jasmina a Rytmus prežívajú nový vzťah od začiatku veľmi intenzívne. Svoju lásku si prejavujú 24 hodín denne a neváhajú sa o ňu deliť ani s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Keďže dvojica začala spolu hneď i bývať, pričom o pár dní sa presťahuje do novej luxusnej vily, je dosť pravdepodobné, že už čoskoro pred krásnou moderátorkou Paťo pokľakne. Svadbu totiž obaja plánujú.

Rytmus a Jasmina

“Jasné, že to mám v hlave vymyslené. Aj keď v iných smeroch nie som až taká typická žena, v tomto som. Lebo ide o rodinu,” pre Markíza.sk odpovedala Jasmina na otázku týkajúcu sa svadby. “Keď je silná láska a dostatok prostriedkov na zabezpečenie krásneho života, tak musí byť aj svadba. Jasné, že sme sa o tom bavili,” doplnil ju 41-ročný raper, čím len potvrdil dohady o tom, že ich veľký deň už visí vo vzduchu.

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.