Rytmus a Jasmina Alagič. Dve najskloňovanejšie mená slovenského šoubiznisu, o ktorých sa doposiaľ popísala naozaj mnoho, či už čo sa týka zoznámenia, bývania alebo spoločnej budúcnosti, v ktorej sa črtá aj svadba!

Najpopulárnejší raper Československa tvoril ešte do marca tohto roku pár so speváckou divou Darou Rolins. Sedemročnej láske však odzvonilo a dnes po Patrikovom boku stojí moderátorka Jasmina Alagič, s ktorou už rozoberajú i dôležitý životný krok, akým je svadba.

Rytmus a Jasmina

Po dome svadba?

Jasmina a Rytmus prežívajú nový vzťah od začiatku veľmi intenzívne. Svoju lásku si prejavujú 24 hodín denne a neváhajú sa o ňu deliť ani s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Keďže dvojica začala spolu hneď i bývať, pričom o pár dní sa presťahuje do novej luxusnej vily, je dosť pravdepodobné, že už čoskoro pred krásnou moderátorkou Paťo pokľakne. Svadbu totiž obaja plánujú.

Rytmus a Jasmina

“Jasné, že to mám v hlave vymyslené. Aj keď v iných smeroch nie som až taká typická žena, v tomto som. Lebo ide o rodinu,” pre Markíza.sk odpovedala Jasmina na otázku týkajúcu sa svadby. “Keď je silná láska a dostatok prostriedkov na zabezpečenie krásneho života, tak musí byť aj svadba. Jasné, že sme sa o tom bavili,” doplnil ju 41-ročný raper, čím len potvrdil dohady o tom, že ich veľký deň už visí vo vzduchu.

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)