Oddych Po dlhej odmlke veľký návrat ženskej postavy: Súčasťou Oteckov bude opäť táto...

Po dlhej odmlke veľký návrat ženskej postavy: Súčasťou Oteckov bude opäť táto herečka!

Jednu z hlavných postáv seriálu Oteckovia čaká poriadny zvrat. Život Tomáša Oravca, ktorého stvárňuje fešák Marek Fašiang, sa čochvíľa zrejme obráti na ruby. Po neriadenej strele Sise mu jeho osudové karty zamieša ďalšia dáma, tá mala na pľaci dlhšiu pauzu.

Vedľa vdovca Tomáša sa už prestriedalo mnoho krások, ktoré si získali jeho srdce. Najnovšie sa o to snaží pojašená mamina Sisa. Veterinárovej dcére Julke však prítomnosť temperamentnej speváčky v ich domčeku nemálo prekáža, a tak privolá na pomoc svoju starkú.

Kto Oteckov sleduje od začiatku, vie, že v prvých dieloch mala vo veterinárovej domácnosti dôležitú úlohu mamina jeho nebohej manželky. Marika sa Tomášovi a Julke síce snažila so všetkým pomáhať, no bola to i pekná mrcha, ktorá išla tatušovi poriadne na nervy. Postupne bola preto zo scenára úplne vyškrtnutá.

Legendárna slovenská herečka Eva Pavlíková sa však opäť vracia na scénu. ,,Nebude taká jednoznačná mrcha ako v prvej sérii, snažíme sa tam hrať aj nejaké jej ľudské stránky. Ale niečo z Mariky tam bude. Neviem, či sa diváci až tak budú tešiť, že sa vraciam, ale ja sa celkom teším, že sa vraciam. Lebo možno, že to obrátim na tú kladnejšiu strunu,” v rozhovore pre markizácky web prezradila Evka. To, ako jej postava rozvíri vlny Tomášovho života, uvidíme už v najbližších častiach.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/eva.pavlikova, tvmarkizaofficial