V máji podali žiadosť o rozvod hollywoodsky kráľ premien Johnny Depp a kráska Amber Heard. V septembri oznámil rozpad vzťahu snáď najmilovanejší pár svetového šoubiznizu Angelina Jolie a Brad Pitt, no nie sú poslední. V Hollywoode potvrdila tento mesiac dohady o rozvode aj ďalšia prominentná dvojica!

Herečka Kate Beckinsale a jej manžel, režisér Len Wiseman sa po dvanástich rokoch manželstva rozvádzajú. Pár spolu údajne nežije už od novembra minulého roka, avšak k žiadosti o rozvod sa Len “dokopal” až teraz. Ako to už býva v svetovom šoubiznise dobrým zvykom, dôvodom sú neprekonateľné rozdiely medzi partnermi.

Dvojica sa zoznámila v roku 2003 pri natáčaní thrilleru Underworld, ktorý Wiseman režíroval a rok na to im už zvonili svadobné zvony. Dnes sa však dlhoroční partneri  rozvádzajú a skutočným dôvodom by mohla byť aj Wisemanova nevera s mladou modelkou CJ Franco. Pár nemá žiadnych spoločných potomkov.

beckinsale2
Kate Beckinsale a Len Wiseman
wiseman
Wiseman s modelkou CJ Franco

Foto: Twitter, cloudpix.co

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.