Sobotňajší 20. ročník dobročinného Plesu v Opere sa niesol v znamení lásky, čomu boli prispôsobené predovšetkým prepychové róby pozvaných hostí. Kým niektorí opúšťali historickú budovu divadla SND ešte pred polnocou, iní potiahli zábavu do skorých ranných hodín. Odchod jednej z dvojíc bol však poznačený konfliktom, aký sa na prestížnom podujatí tak veľkého kalibru často nevidí.

Už po dvadsiatykrát sa v honosných priestoroch slovenského centra kultúry stretlo 300 párov zložených z významných osobností a ich drahých polovičiek. Stredobodom pozornosti sa stali nielen luxusné spoločenské šaty zúčastnených dám, ale i správanie každého jedného pozvaného hosťa.

Boris Kollár dcéra

Obrovskému drobnohľadu paparazzi fotografov sa nevyhol ani dlhoročný slovenský herec Jozef Vajda. Ten sa na tohtoročnej charitatívnej akcii postaral o niekoľko nie príliš lichotivých momentov, keď hneď na začiatku nechal manželku čakať viac ako dve hodiny.

Búrlivá diskusia pred divadlom

Úspešný umelec sa práve v čase zahájenia čerstvej plesovej sezóny nachádzal na vystúpení, a tak sa do sály dostavil s výrazným oneskorením. V pokojnom duchu sa napokon neniesla ani rozlúčka manželov, nakoľko boli Vajdovci krátko pred treťou hodinou pristihnutí pri do očí bijúcej výmene názorov.

Životní partneri sa pochytili z neznámych dôvodov, no bolo jasné, že rozhovor neprebiehal v mierovej atmosfére. Jozef a Júlia spolu debatovali so zjavným hnevom v tvári, pričom o hádke svedčila i prílišná gestikulácia hlavných aktérov. Nuž, konfliktom sa nevyhne ani taká udalosť, akou je prestížny Ples v opere.

FOTO rozhádaných manželov nájdete TU

Jozef Vajda

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Zlaticapuskarova, wineloversclubsk, najkrajsiemodelky, vajdopedia