Uplynulú sobotu bola zahájená plesová sezóna 2016 najpompéznejšou udalosťou roka. 16. ročník Plesu v opere sa konal v historickej budove SND a medzi jeho hosťami nemohli chýbať ani ,,hviezdy” slovenského šoubiznisu.

Ples v opere, ktorý je už spravidla charitatívnym spoločenským podujatím, sa konal dňa 9.1.2016 v priestoroch historickej budovy SND. Výťažok z neho bude venovaný na zariadenie a prevádzku ,,Centru včasnej intervencie” v Banskej Bystrici. Medzi prominentnými hosťami sa objavili osobnosti z rôznych odvetví. Podujatie bolo už tradične zahájené úderom na gong, ktorého sa tento rok bez zbytočných trapasov zhostil zahraničný spevák Paul Young. Medzi inými na javisku vystúpili aj Cigánski diabli, Katka Knechtová, Janko Lehotský, Ondrej Brzobohatý či Jana Kirschner.

Mnohé z dám, ktoré sa na Plese v opere zúčastnili, si dalo na svojich róbach skutočne záležať. Ktorá sa stala kráľovnou plesu podľa vás? :)

1
Michaela Kocianová
2
Dano Dangl s manželkou
3
Lucia Hablovičová
4
Bývalá Miss Eva Verešová s manželom
5
Zlatica Puškárová
6
Danica Kleinová s partnerom Alexandrom Nejedlým
7
Adela Banášová
8
Diana Hágerová a Roman Juraško
9
Monika Hilmerová s manželom Jaroslavom Bekrom
10
Sväťo Malachovský s manželkou
11
Lukáš Latinák s manželkou
12
Vladimír Kobielsky s manželkou
13
Jana Mutňanská
14
Andrea Heringová s Borisom Kollárom
15
Gabriela Drobová
16
Riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová
17
Lucia Hurajová
18
Vera Wisterová
19
Veronika Ostrihoňová a Matej ,,Sajfa” Cifra

Foto: Facebook, Orange

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)