V lete minulého roku ostal nejeden fanúšik krehkej Lucky Vondráčkovej prekvapený správou o rozpade jej dlhoročného manželstva s Tomášom Plekancom. Napriek tomu, že sa o dôvodoch nečakaného krachu na pohľad ideálneho vzťahu horlivo diskutovalo, celú pravdu sa už zrejme nikdy nedozvieme. Isté je však jedno – úspešný český hokejista našiel šťastie po boku inej krásky.

Spoločné cesty speváčky a športovca sa definitívne rozdelili po ôsmich rokoch manželstva. Bezprostredne nato prišli na rad nekonečné ťahanice o majetok i deti, pričom obaja aktéri neváhali na seba vytiahnuť rôzne špinavosti. Hoci sa po niekoľkých mesiacoch vyostreného súboja vzťahy medzi ex-partnermi upokojili, slávny Čech Vondráčkovú rozhodne nešetrí.

Vondrackova
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec vo svadobný deň

Ešte počas rozchodových opletačiek sa začalo v kuloároch pošepkávať, že by za rozvodom partnerov mal stáť Plekancov nový vzťah s tenisovou hviezdou Luciou Šafářovou. Napriek tomu, že mnohí túto správu brali ako hotovú vec, dvojica sa na verejnosti spolu vôbec neukazovala – až doteraz!

Profesionálny hokejista sa v spoločnosti svetoznámej tenistky objavil na slávnostnom plese Atletického klubu Hodonín, ktorý pre čerstvý párik znamenal prelomový moment. Zamilované hrdličky tak vzájomnú lásku konečne skrývať prestali a bok po boku sa zúčastnili odovzdávania ocenení. Ktovie, koľko sĺz stál pohľad na párik žiariaci šťastím emotívne založenú Lucku…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Plekanec

Zdroj: Instagram/Lucie.safarova | Foto: Instagram/Lucie.safarova, Lucievondrackovaofficial