Rozvodové ťahanice kedysi harmonického párika Lucie Vondráčkovej a Tomáša Plekanca nemajú konca kraja. Bývalí manželia a rodičia dvoch maloletých potomkov sa už takmer dva roky naťahujú nielen kvôli starostlivosti o synov, ale aj pre majetkové spory. V hre sú obrovské milióny a tiež výška alimentov na deti, ktorá sa vyšplhala do astronomických čísel!

Úspešný hokejista dlho neotáľal a spolu s bývalou tenistkou Luciou Šafářovou si len pár mesiacov po kanadskom rozvode založil novú rodinku. Naopak, česká speváčka a herečka ostáva stále bez partnera a pri výchove synov nechce nič zanedbať.

tomas plekanec safarova

Vondráčková sa musela kvôli podpísaniu predmanželskej zmluvy vzdať delenia až 15 miliónového majetku, aký sa jej ex-partnerovi podarilo počas celej doby trvania manželstva nadobudnúť. S dlhým nosom ale určite neodchádzala, keďže jej prischol rozmerný byt so záhradou a tiež približne miliónové „odškodné“.

Zarážajúcou je výška výživného, o akej sa bežným rozvedeným manželom môže len snívať. Známa hudobníčka totiž od športovca žiadala alimenty v hodnote až 19-tisíc eur mesačne na obidvoch synov. K tomu si tiež vypýtala viac ako štyri milióny v hotovosti, čo značne prevyšovalo pôvodnú ponuku jej oponenta. Hoci konečný verdikt súdu doposiaľ známy nie je, isté je, že Lucii sa na deti bezpochyby podarilo vysúdiť tisíce eur.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucie Vondráčková

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/Tomasplekanec, Lucievondrackovaofficial