Jana Mináriková (34), jedna z najvýraznejších slovenských playmate, sa po účinkovaní v šou ,,AHA- Dvaja v tom” stiahla do ústrania a presťahovala sa do krajiny neobmedzených možností. Len v júli tohto roka sa dokonca tajne vydala a už na ňu číha jeden nepríjemný problém. 

Jana Mináriková patrila svojho času k výrazným postavičkám slovenského šoubiznisu, najmä vďaka svojmu gigantickému dekoltu a vystupovaniu s extravagantným kaderníkom Pavielom. Po skončení šou sa však po nej zľahla zem, no Jana sa presťahovala za veľkú mláku, kde v súčasnosti žije na krásnej Kostarike. Za nejaký čas na to sa zvodná playmate zasnúbila a v júli tohto roka sa dokonca tajne vydala! Manželom prsnatej blondínky sa stal Američan Thomas Noland a skromný obrad s dvomi svedkami sa konal na slnečných Bahamách. Podrobnosti o svadbe prezradila pre topky.sk samotná Jana: ,,Bola to malá svadba. Len ja a on a dvaja svedkovia. Nemali sme ešte ceremónie, to si necháme na Slovensko s mojou rodinou,” osvetlila plány čerstvá pani Nolandová.

jana minarikova sa vydala

Zdalo by sa, že modrooká blondínka konečne našla svoje šťastie, zazvonil zvonec a rozprávky je koniec. Ako to už ale býva zvykom, vždy sa nájde nejaké “ale”. Zdá sa, že jej manžel má poriadne žiarlivú ex, ktorá dvojici strpčuje život ako sa len dá. Do denníka sa totižto sama ozvala, aby na bývalého vytiahla zákulisné informácie o ich vzťahu. ,,Jana Mináriková pôsobí ako zlatá žena. Každopádne jej vyvolený by sa mal priznať – on a ja sme sa rozviedli v januári 2016, napriek tomu sa stále milujeme a vídame sa. Jana by mala vedieť pravdu. Hovorila som s ním pár dní dozadu,” bonzla na čerstvého ženáča jeho ex. Odhalila tiež, že za ich náhlou svadbou má byť Janino tehotenstvo, ktoré Thomasa do svadby len dotlačilo.

janaaa

Verzia prsnatej playmate však akékoľvek špekulácie a obvinenia jeho ex popiera: ,,Sú to blbosti. Som vydatá, lebo sme chceli byť zobratí a jeho ex, ktorá s ním nie je vyše dvoch rokov, sa nevie povzniesť nad tým. Asi má zlý život,” skonštatovala spokojná blondínka. Vyvrátila aj špekulácie o údajnom tehotenstve a prezradila, že s manželovou ex majú problém už nejakú dobu: ,,Nonstop ma atakuje na Facebooku a vymýšľa si blbosti. Veľakrát mi napísala, že nás zničí, vyvoláva a na sociálnych sieťach otravuje mojich priateľov,“ posťažovala sa novopečená manželka.

jana minarikova sa vydala

Ktovie, aký má Thomasova ex dôvod na to, aby znepríjemňovala manželskej dvojici život a čo je za jej historkami. V každom prípade držíme playmate Jane palce, aby mala tieto problémy z krku čo najskôr.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.