Bulharská študentka Andrea Ivanova sa zaradila do klubu žien, ktoré podľahli nepochopiteľnému trendu podobať sa ikonickej bábike Barbie. Táto 22-ročná slečna to však vzala poriadne zhurta, keď sa v priebehu jediného roka zmenila na nepoznanie!

Andrea Ivanova pochádzajúca z Bulharska odjakživa snívala o tom, že raz bude vyzerať ako legendárna postavička Barbie. Obyčajná dievčenská túžba sa časom zmenila na jasný životný cieľ a tmavovláska sa vo veku 22 rokov rozhodla začať konať.

Andrea Ivanova

Mladá slečna tak na ceste za dokonalým zjavom len v priebehu dvanástich mesiacov podstúpila až 15 plastických zákrokov, vďaka ktorým prešla radikálnou premenou celkovej vizáže – estetickým úpravam sa nevyhlo poprsie, pery, vlasy, zadok či dokonca lícne kosti. Sympatická brunetka sa zmenila natoľko, že ju dnes na ulici vôbec nespoznávajú ani jej známi.

Cieľavedomá študentka na splnenie veľkého sna minula obrovské sumy peňazí, no svoje rozhodnutie údajne vôbec neľutuje. Ako sama priznáva, len za jedinú noc s ňou sú niektorí muži, posadnutí plastikovými kráskami, schopní ponúknuť až neuveriteľných 5 tisíc eur. Andrei tak stačil jediný rok na to, aby zo seba spravila úplne inú osobu, akou sa narodila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

andrea ivanova

barbie

andrea ivanova

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/andrea.andrea345, Pixabay.com