Ruská skupina Tatu bola svojho času jednou z najobľúbenejších dievčenských kapiel. Julia a Lena boli na prelome milénia extrémne kontroverznou dvojicou, ktorej nerobilo problém prejavovať svoju “lásku” ani vo videoklipoch či na pódiách. Ako vyzerajú tatušky dnes? 

Od času, kedy bola ruská skupina Tatu umiestnená na prvých priečkach hudobných rebríčkov celého sveta, ubehlo približne 15 rokov. Skupina sa skladala z dvoch členiek -Julie Volkovej a Leny Katiny. V dobe ich najväčšieho rozmachu nebolo človeka, čo by nepoznal hity ako ,,Nas Ne dagoniat” alebo ,,All About Us”. Krásky valcovali hudobné rebríčky veľmi dlho, no v roku 2011 sa rozpadli. Dnes sú z mladých dievčat dospelé ženy a každá žije svoj vlastný život. Jednu z teenegariek by ste však na fotografiách spoznali len veľmi ťažko.

Julia sa rozhodla zveriť sa do rúk plastickým chirurgom, ktorí z nej vyčarovali umelú Barbie s upraveným nosom, zväčšenými perami a prsiami. Lena stavila na prirodzenosť a krása i živosť z nej priam srší. Speváčka aj dnes pripomína to mladé dievča v školskej uniforme, ktoré sa neváhalo bozkávať vo videoklipoch so svojou kolegyňou. Dievčatá sa teraz príležitostne stretávajú, ale zaspievajú si spolu len výnimočne.

Tatu kedysi

Julia Volkova dnes

Lena Katina dnes

Foto: Instagram