Odhryznutý donut, ružový plameniak či kúsok pizze sú popri klasických nafukovacích lehátkach a kreslách najnovšími letnými vychytávkami. Sociálne siete sa len tak hemžia fotkami opálených tiel v kombinácii s najmodernejšími doplnkami do bazénov. Jeden z výrobcov chcel zrejme v tomto smere takisto spôsobiť novú senzáciu, no keď bol nápad na svete, bolo jasné, že to veľmi nevyšlo.

 

Boom

Spoločnosť so svojím kontroverzným návrhom vpálila do obchodov už pár rokov dozadu, no nevídaný úspech zožali až toto leto. Namiesto pestrofarebných letných farieb zvolili biely podklad prešívaného vzhľadu, doplnený nádychom modrého vírenia (pred rokmi aj v zelenej verzii). Po prečítaní popisu si možno poviete, čo je na tom také strašné, až kým nešťastný výsledok neuvidíte na vlastné oči.

nafukovacka ako vlozka

Reklama je základ

Popularitu si produkt získal vďaka zákazníčke, ktorá si v obchode všimla neskutočnú podobnosť nafukovačky s obrovskou menštruačnou vložkou. Produkt okamžite odfotila a reklama, šíriaca sa rýchlosťou svetla, bola na svete. V príspevku na Twitteri Jillian David napísala: „Focus group. Stačila jedna focus group pozostávajúca zo žien, aby sa tomuto predišlo.“ Ak sa pýtate, o čo v tomto prípade ide, tento termín označuje skupinu ľudí, ktorí hodnotia produkt ešte pred tým, než je posunutý na predaj.

nafukovacka ako vlozka

 

Žiadne tabu

Keď nafukovačku uvideli ďalšie ženy, začali reagovať vtipnými komentármi. „Akú absorpčnú schopnosť táto vec má?“ alebo „Pravdepodobne jediný produkt, ktorý mi pomôže prekonať prvý deň cyklu.“ Jedna reakcia dokonca znela: „Alternatívna teória – vymyslela to žena, ktorej chlapi doma stále kradli nafukovačku.“ Bazénový doplnok sa dá zakúpiť napríklad na Amazone, pričom cena nie je najnižšia. Dámy, táto supermega ,,intimka” stojí v priemere neuveriteľných 79 amerických dolárov!! Ale ktovie, možno tento vložkový model ešte nájde svoje uplatnenie. Začínate šetriť?

 

 

nafukovacka ako vlozka

nafukovacka ako vlozka

Zdroj: her.ie, bbc.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.