Kmeň Mao si v jednom zo súbojov o odmenu vyslúžil prístup k emotívnym odkazom od svojich najbližších. Súčasťou červeného tímu je aj bojovníčka Xénia Gregušová, ktorá na druhý deň neskrývala slzy a ani sklamanie

Tanečnica zo Žiliny je spoločne s ostatnými dobrodruhmi v relácii Survivor odrezaná od sveta už poriadne dlho. Krátky pozdrav od otca a brata ju nepochybne povzbudil, avšak Xenka dúfala, že sa na obrazovke zjaví aj jej partner Lukáš Stanislav.

,,Viem, že má mamina problém na kameru hovoriť niečo, takže to chápem, že sa tam nechcela ukázať, ale priateľ… Neviem, čo sa stalo, lebo viem, že by mu brat dal určite vedieť, že má možnosť niečo natočiť,“ zdôverila sa moderátorovi Ondřejovi Novotnému víťazka 12. série reality šou Farma.

Na partnera Gregušovej sa začali zo strany fanúšikov sypať otázky, prečo jej nejaký odkaz nenahral. Luky sa rozhodol reagovať videom na YouTube.

,,V liste som bol ja a Xenkina mamka a vo video odkaze bol Xenkin brat a Xenkin ocko,“ upozorňuje bývalý účastník statkárskej relácie. ,,Takéto bolo pravidlo tejto hry. Takéto zadanie sme dostali. Dostal to každý, keďže ste si všimli, že nikto nemal toho istého… Preto som nebol vo videohovore,“ ozrejmil influencer.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dokonca Xenka to predtým, než si išli tie videá pozrieť, povedala,“ konštatoval Lukáš, ktorý rozumie, že jeho milovaná kráska mohla byť zmetená. ,,V tom rozpoložení emočnom… Keď je človek tam, tak niektoré situácie sú tak náročné a tak vypäté, že človek tam pustí emócie, ktoré by možno doma v normálnych podmienkach nepustil,“ dodal Stanislav.

Foto/Zdroj: Voyo, YouTube – Luky Stanislav