Influencerka a podnikateľka Zuzana Plačková si cestu za úspechom poriadne vydrela. Dnes zarába desiatky tisíce eur mesačne, pričom už len jej vlastné meno sa stáva zárukou finančného zisku. Sebavedomá brunetka ponúka okrem iného aj výživové doplnky na podporu rastu mihalníc či vlasov, pri príležitosti čoho sa sama uchýlila k nečakanému kroku.

Zuzka prešla za uplynulé roky tak obrovskou premenou vzhľadu, na akú sa len máloktorá žienka zo šoubiznisu reálne chytá. Slovenská boháčka netají plastické ani iné estetické zákroky – jedným z nich bola tiež aplikácia umelých rias, akú bratislavská podnikateľka využívala približne dva roky.

zuzana plačková

Mnohí si už preto priekopníčku vo svete Instagramu bez akýchkoľvek úprav nevedia ani len predstaviť, no na pohľad nemožná vec sa stala realitou. Plačková zhodila umelé mihalnice, ktoré si vraj nasadzovala kvôli tomu, že nemala takmer žiadne vlastné riasy, a bez okolkov vystavila na obdiv prirodzenú podobu.

Napriek tomu, že vplyvná influencerka holduje záľube vo výrazné zmeny vizáže, s akými jej častokrát pomáhajú odborníci, treba uznať, že i bez ostrých nánosov mejkapu a umelých pomôcok jej to naozaj sekne!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Queen.plackova | Foto: Instagram/Queen.plackova, Streamable.com