Podnikateľka Zuzana Plačková si spoločne s manželom Reném Strauszom nažívajú v luxusnom novučičkom dome v Miloslavove. Aj známa influencerka si hniezdočko lásky pomaly pripravuje na blížiace sa sviatky. 

Potetovaná bruneta sa na svojich sociálnych sieťach pochválila majestátnou a neodmysliteľnou súčasťou vianočných sviatkov. ,,Tento rok nedostanem pod stromček Carter, ale šikovné baby mi urobili aspoň cartier stromček. Ďakujem, baby, ste neskutočne zlaté, urobili ste mi krásny deň a pripravili nám krásnu vianočnú dekoráciu,“ raduje sa z rozprávkového stromčeku Zuzana.

Pochopiteľne, mnoho sledovateľov farebnú dekoráciu vynímajúcu sa v obývačke vychválilo. Avšak podľa niektorých patrí práve ozdobovanie k najkrajším vianočným tradíciám.

,,Za mňa je to krásna tradícia si doma ozdobiť stromček. Ja by som to takto nechcela, nie je to pre mňa žiadne kúzlo Vianoc, keď to niekto urobí za mňa. Každopádne je to nádherné, ako by som videla stromček z amerického filmu,“ reagovala na zimnú dekoráciu manželov Strauszovcov fanúšička. ,,Keď budem mať možno deti, to budem brať inak, ale pre mňa to je stále len stromček,“ odpovedala Zuzana.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zuzka, čo vám ruky odpadnú? To si treba užiť a nie zaplatiť,“ napísal ďalší sledovateľ. ,,Ja to nechám na profíčky, keďže ja moc nie som na tieto dekorácie,“ uviedla instagramová kráľovná.

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova