Influencerka Zuzana Plačková sa v tomto období pripravuje na svoje prvé vytúžené dieťatko. Známa kráska si dopraje všetko, na čo má chuť, čo sa ako u väčšiny tehuliek odrazilo i na jej postave. Aj napriek tomu však populárnu podnikateľku kritika nemíňa. 

Potetovaná budúca mamička sa na sociálnej sieti nemá problém ukázať v spodnej bielizni. Sama prednedávnom odhalila, že doteraz pribrala 10 kíl a uverejnila aj krátke video, kde jej vidieť na zadočku pomarančovú kožu. 

,,Baby, nemusíte mi písať na to, že priberám. Ja som s tým na milión percent OK a milujem každé kilo navyše,“ vyjadrila sa na Instagrame populárna brunetka, ktorú istá sledovateľka obvinila z toho, že môže priberaním ohroziť zdravie dieťatka pod jej srdcom.

Správu od anonyma Zuzana označila za debilnú. O detaily toho najkrajšieho obdobia v živote ženy sa, pochopiteľne, viac ďalej deliť nechce. Kamarátku Plačkovú si zastala Jasmina Alagič.

,,Pozerám Zuzine storíčka a mám tam vlastne, ako jej niektoré baby, samozrejme, v dobrom, píšu, že: Prr, prr, prr, Zuza! Ty už nie si gravidná, ty si tučná! Ešte pár kíl navyše a tvoje sadlo dá regulárny preplesk tvojmu bábätku,“ parafrázuje slová kritikov televízna moderátorka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Mne zase píšu, že: Prečo nepriznáš, že si tehotná? Veď na vlastné oči vidím, že to je guľaté tehotenské bruško. Keby sa veľmi posnažím, tak z neho viem odčítať aj pohlavie,“ Jasmina cituje správy, ktoré zasa dostáva ona. ,,Ja som tá, čo sa vyžiera a ona je tá, čo je tehotná,“ uviedla veci na pravú mieru Alagič.

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova/jasmina_alagic, streamable.com