Influenceri Zuzana Plačková a René Rendy tvoria pár už niekoľko rokov. Napriek občasným „búrkam“ jeden pri druhom vždy oddane stoja a v poslednom čase objavili záľubu v spoločnom cestovaní. Dvojica si momentálne užíva horúci Zanzibar, odkiaľ sa brunetka pochválila jedným z najkrajších okamihov, aké s manželom doposiaľ zažila.

Napriek tomu, že v našej krajine stále úraduje prísny lockdown, poniektoré celebrity si čas plný protipandemických nariadení krátia dovolenkami v teple. Slávni manželia tentokrát zavítali na východné pobrežie Afriky, kde si okrem množstva dobrodružstiev dopriali i čarovnú romantiku.

,,Jeden z najkrajších momentov, ktoré som zažila pri mojom manželovi. Ďakujem láska za tú najkrajšiu romantickú večeru a za to, že ťa mám stále pri sebe vždy, keď treba,“ úspešná podnikateľka sa pri pohľade na prekvapenie, ako vytrhnuté zo sladkého filmu, celá rozplývala.

René totiž pre svoju drahú polovičku pripravil luxusnú večeru pre dvoch pod holým nebom, v tesnej blízkosti Indického oceánu. Na pláži vytvoril z lupeňov ruží odkaz „I love you“ a Zuzanu pozval do vysvieteného altánku plného miestnych dobrôt. Výnimočný prejav lásky stihlo v priebehu niekoľkých hodín oceniť lajkami takmer 40-tisíc ľudí!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Queen.plackova