Zuzana Strausz Plačková sa čoskoro stane opäť nevestou. Po verejných zásnubách si s manželom Reném Strauszom už tretíkrát povedia svoje „áno“, avšak tentokrát priamo v kostole a len v úzkom kruhu rodiny.

Pri prvej svadbe úspešnej influencerky sme sa mohli tešiť na poriadnu „šou“. Zuzana sa ukázala v extravagantných ružových šatách a pohľad ste mohli nechať aj na jej priateľkách, družičkách, v ružových minisukničkách.

Zuzanina prvá svadba s Reném

Tentokrát to bude trošku iná káva. Plačková sa len pred pár týždňami stala mamou, a tak svadobný deň spojí s krstinami malého Diona. K tejto príležitosti zvolila budúca nevesta biele šaty, čo prezradila na sociálnej sieti.

„Tak ja som k Miňkovi došla na skúšku svadobných šiat. Presne tieto. Budem vyzerať super v tom kostole. Dúfam, že ma nevyhodia z neho,“ smiala sa známa tmavovláska po tom, čo módny návrhár Milan Švingal ukázal výrazný kúsok s prehľadným topom. Očividne sa jedná len o malý „sneak-peak“ k finálnemu dizajnu, keďže v tomto by nevestu do kostola zrejme naozaj nepustili.

Zuzanina druhá svadba v Las Vegas

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Plačková sa priravuje na tretiu svadbu

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova