Je tomu len zopár hodín, čo instagramová hviezda Zuzana Plačková odišla spolu so svojim manželom Reném a priateľmi na dovolenku v Thajsku a ako sa zdá, konečne sme sa dočkali aj prvých záberov. 

Zuzana Plačková sa v týchto dňoch rozhodla vymeniť sychravé počasie na Slovensku za slnečné Thajsko, kde sa oddáva teplu a luxusu. Okrem perfektne vyzerajúceho hotela si kráska užíva aj bazény a more, kde ukázala i svoju dokonalú postavičku. Napriek tomu, že playmate si sviatky vychutnávala ohľadom jedla plnými dúškami, jej telo pôsobí v plavkách skutočne neuveriteľne. A my sa pýtame, Zuza, kam ti zmizli tie trojchodové večere večere, ktoré si si z času na čas dopriala aj priamo pred fanúšikmi cez instastorky?! :P

Zuzanu Plačkovú v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram, Lucia Žofčíková

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)