Známa podnikateľka Zuzana Plačková a jej manžel René Strausz začiatkom februára oznámili, že sú v očakávaní prvého vysnívaného dieťatka. Budúci rodičia si nákup výbavičky nechávajú na poslednú chvíľu, no doma už majú luxusný kočík. 

Prominentní manželia sa dozvedia pohlavie svojho potomka až o 2 týždne, no drahé vozidlo pre ich ratolesť sa rozhodli zadovážiť ešte pred tým. Nikoho tak určite neprekvapia neutrálne farby.

,,Ak to bude dievčatko, prikúpime aj ružový cukričkový – ten mám tiež vybraný, keby niečo,“ prezradila nadšená brunetka.

Kočiarik, s ktorým sa Zuzana a René pochválili na sociálnych sieťach, je béžovo-modrý, pričom nechýba ani potlač populárnej značky Dior. O dvojici je známe, že si často potrpí na luxus, čo nie je výnimkou ani teraz. Plačková zvolila kombinovaný hlboký kočík so športovým – jeho cena je 5 900 eur. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Cena za nich je troška kyslosť, ale tak pracujeme na tom, aby sme dali nášmu dieťaťu všetko, čo chceme, takže na ňom šetriť nikdy nebudeme,“ vyjadrila sa v komentároch populárna tehuľka. Tá so svojím životným partnerom uverejnila aj video, v ktorom spoločne skladajú kočík.

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova, streamable.com, dior.com