Zuzana Plačková neprestáva prekvapovať! Niekdajšia účastníčka reality šou Hotel Paradise sa zmien rozhodne nebojí, aspoň čo sa vzhľadu týka. Len nedávno všetkých fanúšikov prekvapila fotkou svojich pravých vlasov a teraz prichádza s ďalším úletom! 

Zuzana Plačková je okrem iného skutočný vlasový chameleón! Bývalá playmate so svojou korunou krásy rada experimentuje, čoho dôkazom bola blond, čierna, červená, a dokonca aj modrá farba vlasov. Prostoreká kráska sa nikdy netajila tým, že vlasy si necháva predlžovať, takže je logické, že časté zmeny si môže dovoliť. Naposledy však všetkých svojich fanúšikov poriadne prekvapila, keď na svojom Instagrame zverejnila fotku bez akýchkoľvek umelých príčeskov. 

Mnohí sa jej zmene potešili, iní ju naopak označili za ,,starú maminu”, ktorej krátky zostrih pridal pekných pár rokov navyše. Zuzana sa však v komentároch vyjadrila, že prirodzenú hrivu si dlho neponechá a už čoskoro ju nahradí dlhými ,,zapletancami”. Svoje slovo splnila a na Instagrame sa už stihla pochváliť exotickým účesom, ktorého zrod trval celých 10 hodín. Ako to už býva zvykom, fanúšikovia na seba nenechali dlho čakať a Zuzaninu fotografiu zaplavili oslavnými komentármi. A čo poviete na túto netradičnú kreáciu vy? :-)

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)