Umelá, duckface, neprirodzená, napichaná, silikonka… aj také sú prirovnania, ktorými je mnohokrát označovaná čoraz úspešnejšia playmate Zuzana Plačková. Extravagantná hviezdička z reality šou Hotel Paradise prekvapila všetkých svojich fanúšikov, keď na sociálnej sieti Instagram zverejnila fotografiu, na ktorej má sladkých 15 rokov!

Zuzana Plačková nepochybne patrí k najvýraznejším osobnostiam slovenského šoubiznisu. Ženy i muži ju buď nenávidia alebo obdivujú, práve pre jej otvorenosť a vždy vlastný názor. Playmate, ktorá sa v poslednom období zviditeľňuje najmä nadštandardným životným štýlom, potešila a zároveň prekvapila všetkých svojich fanúšikov, keď svetu ukázala, ako sa zmenila za posledných desať rokov. ,,10 rokov rozdiel medzi fotkami 🙈 To obočie, čo sa nosilo kedysi…,” píše na svojom profile. Aj keď jej tvár prešla vďaka prirodzenému dospievaniu i neprirodzeným zákrokom výraznou premenou, určité črty ostali nezmenené. Čo myslíte, pristane to Zuzane viac dnes alebo ako rozkošnej teenagerke? 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)