Dosiahla už mnohé z toho, čo si zaumienila – žije slobodný život na cestách a môže si dovoliť kúpiť veci, na ktoré iní sporia aj celé roky. Pred influencerkou Zuzanou Plačkovou tak nestoja žiadne bariéry, ktoré by jej bránili stať sa matkou. S bruškom pritom plánuje chodiť po svete už budúce leto!

Kráľovná slovenského Instagramu Zuzana Plačková, ktorá práve dovolenkuje v Dubaji a namiesto paniky si z hrozby korona vírusu uťahuje, zverejnila foto z pláže a spolu s ňou sa so svetom podelila o nečakané slová: ,,Moje posledné leto, kedy musím vyzerať tip-top. To ďalšie by už mohlo byť aj s bruškom!”

Verejné priznanie spustilo vlnu nadšených reakcií z rád jej fanúšikov. ,,Neboj sa, budeš tip-top aj po jednom dieťati. Uvidíš, že každý kilogram na tvojom tele stál za to, až uvidíš svoj zázračik,” Zuzanu povzbudila jedna z komentujúcich. ,,Aj po dvoch deťoch môžeš vyzerať dobre. A s tvojimi možnosťami sa vôbec nemusíš báť,” pridala sa ďalšia.

Okrem prianí, aby sa plán s dieťatkom vydaril, smerovalo niekoľko otázok aj na Zuzanine tetovania na vypracovanom brušku a rukách či modré plavky z jej vlastnej kolekcie. Nakoľko kráska na všetky odpovedala, zdá sa, že si od práce nedá pokoj ani na luxusnej dovolenke.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Instagram/queen.plackova