Instagramová kráľovná Zuzana Plačková už nejaký ten piatok čaká na dokončenie rodinného domčeku v Miloslavove. Sťahovanie je na spadnutie a úspešná podnikateľka sa nemôže dočkať toho, kedy sa konečne zabýva. Teraz sa v nadšení z nového hniezdočka pochválila neuveriteľne nádherným projektom svojej záhrady. 

Známa tmavovláska prezradila, že sa robotníci postupne pustili do novej záhrady v jej spomínanom dome, a taktiež sa pochválila finálnymi snímkami projektu, ktoré moderným dizajnom a luxusným zariadením pripomínajú doslova raj.

Obrovskou pýchou touto exteriéru je čierny presklený bazén, na ktorý v istastories poukázala samotná Plačková. Niet sa čomu čudovať. Spoločne s okázalým nábytkom, dizajnovým vonkajším ohrievačom a priestrannou posteľou vzbudzuje pocit toho najdokonalejšieho miesta na relax.

Za zmienku nepochybne stojí aj altánok s množstvom priestoru na pohodlné sedenie, kde môže “pani domáca” pohostiť minimálne tucet ľudí. Samozrejme, nebude chýbať ani barové sedenie. 

,,Keď sa tam nasťahujeme, tak naozaj nepotrebujem cez leto nikam cestovať. Tá záhrada je dokonalá,” napísala na sociálnu sieť nadšená podnikateľka a my s ňou musíme len súhlasiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova