Influencerka Zuzana Plačková si za posledné roky svojmi podnikateľskými aktivitami rozbehnutými na všetky smery nahromadila nemalý majetok. V jej vlastníctve je aj niekoľko nehnuteľností, ku ktorým sa najnovšie pridal luxusný kúsok v mimoriadne lukratívnej štvrti.

V súčasnosti sa Zuzana, René a ich synček Dion nachádzajú v Dubaji, kde sa pravidelne vracajú. Vychýrenú dovolenkovú destináciu známa kráska dokonca miluje natoľko, že sa tu rozhodla mať druhý domov rovnako ako jej kamarátka Jasmina Alagič s manželom Patrikom Vrbovským.

O tom, že úspešná podnikateľka zvažuje kúpu nehnuteľnosti vo fascinujúcom meste, sa zmienila ešte minulý rok v januári. Vtedy priznala, že na Slovensku ostať žiť nechce. ,,Mám v pláne si kúpiť tento rok, ak Boh dá, že biznis pôjde dobre, tak kupujem byt na Palme v Dubaji,“ uviedla temperamentná hviezda Hotelu Paradise, ktorá v tom čase priznala, že bude mať dve domácnosti. A táto túžba sa čoskoro stane realitou!

Na lukratívne miesto, kde rastie luxusné sídlo celebritnej rodinky, vzala Zuzka aj sledovateľov na Instagrame. ,,A tuto sa stavia môj sen. Môj najväčší sen. A zajtra cez deň sa tam idem pozrieť aj dovnútra. Mi-lu-jem! Tu budem tráviť svoj život. Presne tu, ľudia moji… No ale ešte si počkáme,“ prihovorila sa fanúšikom brunetka o jednej hodine v noci, kedy sa na stavbe stále makalo. ,,Tu idú bomby, Dubaj je budúcnosť,“ skonštatovala podnikateľka.

Na druhý deň populárna mamička previedla priaznivcov aj „interiérom“ o rozlohe 135 m²,  avšak iba prvým poschodím, ktoré je zatiaľ v mrakodrape postavené. Byt Strauszovcov sa totiž bude nachádzať až na 25. poschodí, odkiaľ budú mať výhľad na najväčšie nákupné centrum sveta. To vystrieda svetoznámy Dubai Mall. Okrem neho by oproti „bytovky“ mali pribudnúť i najväčší mrakodrap sveta či lagúny.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plačková pred svojím novým bytom

Zuzana ukazuje „interiér“ a výhľad

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova