Mnohé z celebrít sa vo svojom voľnom čase venujú charitatívnym aktivitám a prezentujú ich v médiách alebo na sociálnych sieťach, aby sa tak dostali do popredia v očiach divákov, alebo aby do povedomia ľudstva zasiali myšlienku na konanie dobra. Zuzana Plačková nie je výnimkou, no instagramová kráľovná sa znova prejavila vo vlastnom svetle a pustila si veľké pery na špacír.

Asi nikomu netreba vysvetľovať, že človek ako taký na prežitie potrebuje jedlo a vodu. Situácia na Slovensku ohľadom príjmu dôchodcov je alarmujúca, a tak najstaršiu generáciu určite vždy poteší, keď sa pri dverách ich domova objaví niekto so širokým úsmevom a podaruje im potravu celkom zadarmo.

Zuzana Plačková v domove dôchodcov

Zuzana Plačková sa v spolupráci so známymi firmami vybrala na výlet do Nových Zámkov, kde zavítala s obrovskou dodávkou plnou samých dobrôt.  „Robiť dobro a rozdávať radosť by malo byť u každého na dennom poriadku a netreba na to ani peniaze. Len chytiť za ruku človeka, ktorý to potrebuje a darovať úsmev a dobrú energiu,“ zasiela svoje posolstvo mladá podnikateľka, ktorú k pomoci naviedla jej veľmi dobrá priateľka. „Dúfam, že to niekoho motivuje a namiesto zlej negatívnej energie urobí niečo pekné pre niekoho.“

Plačková sa vyjadruje k celebritám

Potom, čo silikónová fotomodelka odprezentovala svoju dobročinnosť na Instagrame, našli sa aj špekulanti, ktorí tvrdia, že to Zuzana robí len z čírej vypočítavosti, aby sa mohla ukazovať „Už len to kričanie okolo seba, koľko pomáha a čo všetko si kúpi, je troška too much!“ neznámy adresoval brunetke.

Samozrejme, našli sa i fanúšikovia, ktorí chcú, aby si z tejto dobrovoľníčky brali príklad aj ostatné známe osobnosti. No na niektoré celebrity má už účastníčka Hotelu Paradise vlastný názor, o ten sa znovu veľmi rada podelila. „Prečo, keď ich kontaktujú, nikto nereaguje? Vedela by som o tom rozprávať, koľkým som pomohla bez toho, aby som to zverejňovala. Čo ľudia nasľubovali a ostalo to len pri sľuboch! A to tie dané osoby majú 10x viac ako ja!“ Viac informácií zo zákulisia vykonávania dobra hviezdami slovenského šoubiznisu obľúbená influencerka neprezradila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Plačková pri aute

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova