Slovenská playmate Zuzana Plačková, ktorú dlhodobo živí najmä “osveta” značiek na sociálnych sieťach, sa v poslednej dobe pasuje do role “ženskej poradkyne”. Brunetka na svojom instagramovom profile nedávno zverejnila informáciu, ktorá medzi followermi rozvinula prudkú diskusiu.

Plačková vo svojom príspevku propaguje známy brusnicový extrakt, ktorý pomáha pri liečbe zápalu močových ciest. Okrem iného podčiarkuje i jeho ďalšiu funkciu, ktorú opisuje nasledovne: “Dnes sa zameriam hlavne na nás žienky a opýtam sa vás otázočku😁.Poznáte U…l ? Myslím, že asi áno. Skoro každá z nás, ktorá mala problém so zápalom močových ciest, ho už určite vyskúšala, pretože je to skutočne výborný produkt 💪😍! Ale vedeli ste, na čo ešte funguje, napríklad? Tiež som to zistila až dnes, preto sa chcem s vami o to podeliť 😊. Funguje aj ako prevencia, čiže vždy pred se*om by ste mali užiť tabletku, aby ste po se*e šli cikať, a tak sa zbavili toxínov z tela 💪. Nevedela som, čo to všetko obnáša a ako nám ženám nežiadúce toxíny môžu ubližovať, a tak som sa rozhodla, že aj ja si takúto prevenciu začnem robiť keďže viem, že tento produkt je skutočne najlepší pre ženy. Tak prečo sa nechrániť aj takto čo poviete?”

Kedže Zuzana zosnovala svoju “radu” istotne s dobrým úmyslom, doplníme len, že užívanie spomínaného prírodného výživového doplnku podporuje funkciu správneho vylučovania toxínov z tela, či už pred pohlavným stykom alebo kedykoľvek počas dňa. O účinku extraktu pri liečbe zápalov močových ciest si môžete prečítať v búrlivej diskusii na Instgrame.

 

Myslíte si, že to už diskutujúci preháňajú?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Instagram