Z influencerky Zuzany Plačkovej bude už onedlho novopečená mamička prvého vysnívaného dieťatka. Veľká cestovateľka sa v týchto momentoch zamýšľa nad tým, aké miesto navštívi po pôrode ako prvé. Bude to exotika? 

,,Prvá dovolenka, ktorú budem môcť absolvovať, bude na naše výročie,“ prihovára sa fanúšikom prostredníctvom Instagramu tehuľka, ktorá sa nechystá do žiadneho luxusu a ani k moru.

,,Ja som si, prosím pekne, vybrala, že sa chcem ísť modliť do Lúrd,“ uviedla Zuzana Plačková, ktorá tak navštívi známe pútnické miesto. ,,Mám na srdci veľa toho, začo sa chcem poďakovať,“ vyzradila brunetka pohnútky vycestovať do Francúzska. Svojimi plánmi však i tentokrát dokázala u sledovateľov vyvolať búrlivé reakcie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Istí fanúšikovia začali známej podnikateľke písať správy, že sa po návšteve svätého miesta môže zblázniť. ,,Ja na takéto posvätné miesta chodím preto, aby som poďakovala za všetko v mojom živote. Niektorí ľudia tam chodia preto, lebo ich žerie svedomie,“ nechala sa počuť budúca mamička, ktorá má za sebou napríklad aj návštevu Vatikánu. Celé jej vyjadrenia nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova, streamable.com