Úspešná podnikateľka Zuzana Plačková aj napriek miliónovým zárobkom nezaháľa a zákazníkov neustále prekvapuje novými produktami. Tentoraz počas svojho posledného dňa na Srí Lanke uviedla na trh diétne balíčky rôznorodých príchutí s nízkou kalorickou hodnotou. Netrvalo dlho a instagramová kráľovná ostro reagovala na kritiku týkajúcu sa jej novinky QUEEN SLIM.

Nízkokalorická diéta sa stala jednou z najpopulárnejších na svete. Vďaka šikovným produktom, ktoré mnohým dámam šetria čas ohľadom prípravy jedla, sa trh s takýmito pochúťkami neustále rozrastá. Investovať sa nebála ani Zuzana Plačková, majúca s keto bohaté skúsenosti.

zuzana plackova sri lanka

Atraktívnej brunetke sa v minulosti vďaka “sáčkom” od rôznych spoločností podarilo schudnúť krásnych 15 kíl. A hoci uviedla, že ani tentoraz zo svojho jedálnička nevyradí výdatný obed či večeru v podobe klasickej stravy, istí ľudia ju nepochopili. Kritici si zdanlivo mysleli, že populárna kráska motivuje ženy k diéte s hodnotami, ktoré by im mohli uškodiť. Prostoreká influencerka sa tak nebála okamžite zareagovať.

,,Tak aby bolo jasné! Ja som nikde nenapísala, že Vám odporúčam byť na 700 kalóriách. Pokiaľ čítate správne, odporúčam Vám dať si obed a večeru normálnu alebo nahradiť šejkami len raňajky a večeru. Tak kým sa naučia niektoré tupane čítať, tak to tu pre istotu ešte píšem raz,” rozhorčila sa hviezda Hotelu Paradise.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Čiže ak si nejaká tupaňa chce robiť fame, kľudne do toho, ale ja nikde netvrdím, že ľudia by mali žiť len na 700 kalóriách a žiť len čisto na sáčkoch, lebo to by reálne nezvládol nikto! A diétu by po 3 dňoch ukončil. Preto odporúčam len vymeniť niektoré jedlá za šejky popri bežnej strave a váha pôjde aj tak dole,” Zuzana svoje slová uviedla opätovne na pravú mieru. Celé jej vyjadrenie nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova