Nová tvár Zuzany Plačkovej po zákrokoch na Ukrajine síce zaplnila médiá len prednedávnom, no vyzerá to tak, že táto dáma aj v čase, kedy sú ľudia v predvianočnom strese a doslova nevedia čo skôr, si stále dokáže nájsť chvíľu na sebaskrášľovanie. Na jednu z obľúbených kliník zavítala brunetka z dvoch dôvodov. 

V októbri sa známa kráska Zuzana Plačková vybrala na Ukrajinu za žiadaným chirurgom Maximom Ivanchukom, aby na svojej tvári opäť pozmenila detaily, s ktorými nebola spokojná. Okrem rekonštrukcie nosa, zbavenia sa tuku na brade a lícach, povedala zbohom aj mimickým vráskam.

Po náročnej úprave, kedy si instagramová kráľovná pobudla na lôžku celých 9 dní, načo si dopriala zaslúžený relax a obletela niekoľko exotických krajín, je opäť na Slovensku. Pre fanúšikov silikónovej hviezdy rozhodne nebude žiadnym prekvapením, že jej kroky opäť viedli aj na estetickú kliniku.

Možno nie celkom prirodzená, no stále krásna podnikateľka sa zbavila nežiadúcich chĺpkov pomocou laserovej epilácie a nechala si taktiež „dofúknuť“ pery, k čomu priznala, že ide o zákrok, ktorého sa ešte stále bojí. ,,Dali sme 1,4. Tie, čo sa vyznáte, viete, že to vôbec nie je veľa. No len mi to opuchlo, ale inak urobil mi fakt nádherný tvar,“ povedala o práci doktora. A hoci pri prvom pohľade na Zuzku sa môže zdať, že jej ústa sú teraz až príliš plné, zatiaľ ide len o opuch – ten by mal o pár dní ustúpiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova, streamable.com