Bývalá playmate Zuzana Plačková v poslednej dobe prechádza podľa vlastných slov veľkou zmenou životného štýlu, ale aj hodnôt a priorít. Prostoreká brunetka však opäť neostala nič dlžná svojej povesti a verejnosť šokovala fotkou, ktorú jej zmazal aj samotný Instagram.

Novopečený guru zdravého životného štýlu, a zároveň vzorná manželka Zuzana Plačková zrejme usúdila, že po dlhšom čase by bolo dobré oprášiť to, čím sa preslávila a rozviazať tak neprajné jazyky mnohých Slovákov. Niekdajšia účastníčka reality show Hotel Paradise a bývalá DJ-ka pridala na svoj Instagram ,,pikantné“ zábery, v ktorých ukázala zrejme viac, ako sociálna sieť dovoľuje. Zuzanka si zrejme verí a na svoju novú postavičku je patrične pyšná, preto neváhala a fanúšikom okrem iného naservírovala exkluzívny záber jej zadku >>>TU<<<

Odvážnu fotku, ktorou potešila, a zároveň podráždila nejedno oko, zrejme niekto nahlásil a tak ju Instagram zmazal. Rodená Čadčanka, ktorá má ,,modelkovanie“ odjakživa v krvi, však neváhala a zadkatý počin opäť zavesila na svoj profil s tým, že na ňom nevidí nič nevhodné či nevkusné.

Foto: Instagram