Nie je žiadnym tajomstvom, že podnikateľka Zuzana Plačková patrí medzi najlepšie zarábajúce Slovenky. Jej činnosti sa ale miestami stretávajú s obrovskou kritikou, a to predovšetkým z dôvodu, že sa o účtenky z luxusných nákupov či zábery z honosných dovoleniek delí so širokým publikom. Práve to občas nadobúda dojem, že Zuzana vlastne nič nerobí, na čo sa rozhodla ostro reagovať!

Navrhovanie a predaj vlastných kolekcií oblečenia, prevádzkovanie prepychového bratislavského podniku či nadštandardne platené spolupráce so spoločnosťami na Instagrame. Toto všetko spadá medzi hlavné brunetkine podnikateľské aktivity, no ona napriek tomu neustále počúva výčitky, že si len váľa šunky.

Zuzana Plackova plavky

Zuzanu už zjavne nevedomosť poniektorých Slovákov pekne škrie, keďže sa rozhodla nahrať mimoriadne vulgárny odkaz, vyličujúci trpké pozadie pretrvávajúceho biznisu. Sebavedomá tmavovláska sa zdôverila s tým, že od roboty nedokáže ani na minútu vypnúť, nič nestíha a taktiež neraz čelí umelo vykonštruovaným obvineniam z neplatenia daní či iných odvodov štátu.

,,J*be vám? Takú radosť, aby som niekomu urobila? Práveže budem radšej všetko robiť čestne, aby ste ma na takej pi*ovine nenachytali!” znie len krátky úryvok z niekoľkominútového príhovoru influencerky Zuzany Plačkovej, hovoriaceho naozaj za všetko!

Vulgárny odkaz od Zuzany Plačkovej si vypočujete TU

Zuzana Plačková v Pinku

Zdroj|Foto: Instagram/queen.plackova