Zuzanu Plačkovú poznáme ako štýlovú kočku, ktorú obdivuje tisíce dám. A i keď nám už staré mamy hovorievali – Proti gustu žiade dišputát, stále sa nájde niekto, kto má potrebu kráskine outfity hodnotiť negatívne. Občas sa ale stane, že instagramová kráľovná vráti plnou silou úder späť.

Pred pár dňami sa Zuzana Plačková vybrala do ulíc Bratislavy odetá v krikľavo zelenej teplákovej súprave, ktorú dokonale doladila slnečnými okuliarmi v rovnakej farbe. ,,Úplne si užívam to, že konečne nie je dnes tak teplo a môžem si obliecť aj tepláky a mikinu,” napísala k sníme slovenská kráľovná sociálnych sietí.

Zuzana Plačková v domove dôchodcov

Ako už u hviezdy Hotelu Paradise býva zvykom, medzi jej fanúšikmi sa našla aj neznáma duša, ktorá evidentne lásku k noseniu pohodlného oblečenie na verejnosti, obzvlášť v letných mesiacoch, neprechováva.

,,V auguste je faux pas chodiť v teplákoch po meste,” napísala k príspevku istá pani, ktorá potrebovala vyjadiť svoj názor. Avšak Zuzanina reakcia na sebe dlho čakať nenechala. ,,Hej, keď stoja tie tepláky 10 € a nie komplet 500 €,” odpovedala tmavovláska, čím jasne ukázala, že negatívny pohľad na jej mega drahý neonový outfit ju vôbec nezaujíma a dokáže si ho hrdo obhájiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ queen.plackova