Zuzana Plačková sa zaradila medzi tých šťastlivcov, ktorým sa darí zarábať v podstate na všetkom, na čo siahnu. Vlastným úsilím sa v priebehu posledných rokov vypracovala na jednu z najúspešnejších podnikateliek, no o svoje poklady sa neraz vie podeliť aj s ľuďmi v núdzi – nedávne stretnutie so ženou bez domova ale krásku neskutočne zarazilo.

Zuzana sa na Instagrame zvykne chváliť úspechmi, o akých sa väčšine slovenských žien môže len snívať. A hoci známa brunetka na prvý pohľad pôsobí možno až príliš sebavedomo, v súkromí častokrát pomáha osobám, ku ktorým osud príliš naklonený nebol.

Zuzana Plačková

Presne to sa stalo aj v prípade nedávneho stretnutia s bezdomovkyňou, ktoré ale skončilo obrovským fiaskom. Populárna influencerka pritom neznámej pani chcela nezištne pomôcť a poskytla jej finančnú hotovosť. To, čo nasledovalo potom, zrejme nečakala ani vo sne.

,,Viete, čo je po pi*i skúsenosť z dnešného rána? Bezdomovkyňa sa hrabe v smetiach, tak jej dám desať eur a tá týpkyňa mi za*ebe, že či nemám ešte gastráče,” Zuzka priblížila nechutný zážitok, neskrývajúc nemalé pobúrenie nad správaním osoby v núdzi.

Celé vyjadrenie Zuzany Plačkovej nájdete —TU—

Zuzana Plačková

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova