Bývalú playmate a príležitostnú modelku Zuzanu Plačkovú všetci poznajú ako prostorekú brunetku, ktorá nemá problém ,,zaperliť” na akúkoľvek tému. Svojim posledným príspevkom na sociálnej sieti Instagram však rozhodne prekvapila nejedného fanúšika, ale aj hejtera. 

Samozvaná kráľovná Instagramu Zuzana Plačková (25) je všeobecne známa tým, že si pri svojich vyjadreniach nekladie servítku pred ústa. Bývalá playmate, ktorá rozhodne nemala problém s nahotou, sa však v poslednom období ukľudnila vo viacerých smeroch. Na sociálnych sieťach sa prezentuje výhradne ako vzorná manželka a najnovšie aj zarytá vyznávačka zdravého životného štýlu. Posledným príspevkom na Instagrame však určite prekvapila viacero fanúšikov, ale aj neprajníkov, ktorí sa od nej konečne dočkali niekoľkých inteligentných slov.

,,Kedysi som piatky, soboty prechlastala na nejakej dobrej párty… no dnes? Dnes je moja priorita úplne inde a robím úplne iné veci a trávim chvíľky úplne inak. Proste žijem tak ako chcem a neničím si život v alkohole a zafajčenom prostredí plnom opitých ľudí…”

Či už sú Zuzanine reči pravdivé alebo ide len o snahu prezentovať sa v lepšom svetle, vie len ona sama. Každopádne jej snahu oceňujeme a dúfame, že to dopadne lepšie ako jej DJ-ská kariéra. :)

Zdroj/Foto: Instagram