24. júna zažili prominentní manželia Zuzana a René Strauszovci jeden z najkrajších dní. Nezabudnuteľný moment, kedy sa obľúbení influenceri dozvedeli pohlavie svojho prvého vysnívaného bábätka, nepochybne zostane navždy v ich pamäti. Malý Dion však nie je ešte ani na svete a budúca mamička má už preňho plán. 

Po boku úspešnej podnikateľky stojí dobrá kamarátka a známa televízna moderátorka Jasmina Alagič, s ktorou len prednedávnom absolvovali spoločnú dovolenku. V Dubaji, samozrejme, nechýbali ani ich milovaní manželia a synček Vrbovských Sanel. V tej dobe sa začalo na sociálnych sieťach pošuškávať, že je balkánska kráska v požehnanom stave

Pôvabná mamička, ktorá tento týždeň oslávila 33 rokov, v tej dobe všetky chýry vyvrátila, no rôznorodé nepodložené dohady si stále pamätá jej priateľka Zuzana Plačková. Tá si pri príležitosti Jasmininých narodenín neváhala s humorom opäť rypnúť.

,,Piatok gratulovala ona mne a dnes ja budem gratulovať jej. Moja zlatá Jasmina, ty vieš, že ti prajem len to najlepšie a najkrajšie do života, ale to, že máš dnes 33 a Kristove roky, mi len potvrdilo to, čo som ti hovorila včera! Je čas urobiť nevestu môjmu synovi,“ píše na Instagrame potetovaná tehuľka, ktorá by istotne rada kočíkovala spoločne s kamoškou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Inak nerátala som s tým, že tak rýchlo po mne máš narodky a ešte si aj vyhrala stávku, čo sme si dali, tak teraz naozaj neviem, čo za dar ti mám dať ja, lebo to musí byť že 2 v 1. Ale tak mohla by som ti kúpiť ružový kočík napríklad. Ten by si určite nečakala,“ uviedla s humorom Zuzka.

,,Všetko je také krásne, ale stále si predstavujem to objatie?! Láska, skôr si dáme pästičku a objatie nás počká po Dionkovom príchode, kedy bude reálne dostať sa jedna druhej do náručia,“ reagovala na gratuláciu oslávenkyňa. ,,Hovorí sa, že keď ti dá silné objatie tehotná, tak otehotnieš,“ nadhodila znovu Zuzana, ktorá sa nevesty z rodiny Vrbovských možno raz predsa len dočká.

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova