Playmate Zuzana Plačková je už viac ako rok šťastne vydatou pani. O tom, že to dvojici v manželstve klape ako má, svedčí aj fakt, že sa kráska plánuje stať ešte v priebehu tohto roka matkou. Jej manžel René Strausz si mamičku svojich budúcich potomkov náležite hýčka, veď pozrite, aký luxusný šperk jej daroval tentokrát!

Zuzana a René tvoria pár, ktorý sa na sociálnych sieťach javí ako dokonalý. Dvojica mladomanželov si užíva spoločné chvíle a nechýbajú ani časté vyznania lásky. Keď však už slová nestačia, príde na rad rozmaznávanie v podobe drahých darčekov od dizajnérov zvučných mien. Zuzanin manžel René svoju vyvolenú tentokrát prekvapil okúzľujúcim šperkom vychýrenej značky, ktorú nosí množstvo svetových celebrít. Zuzana prepychový darček komentovala so slovami “…keď poslúcham môjho muža…” A o tom, že je zjavne manželkou na jednotku, svedčí aj cena prsteňa, ktorá sa šplhá na tisícky eur. René na svojej pani teda určite nešetrí!

cartier prsten

 

Zuzana s manželom Reném

zuzana plačková manželzuzana plačková manželzuzana plačková manželzuzana plačková manželzuzana plačková manželzuzana plačková manželzuzana plačková manželZdroj: Instagram | Foto: Instagram