Známa Slovenka Zuzana Plačková je v očakávaní svojho prvého vytúženého dieťatka, ktoré príde na svet už čochvíľa. Budúca mamička robí všetko preto, aby jej bábätko bolo zdravé. Dokonca zmenila aj túto zásadnú vec! 

Minulé leto Zuzana Plačková navštívila ajurvédsku kliniku v Maďarsku. Po týždňoch oddychu a očisty sa rozhodla zo svojho jedálničku vylúčiť mäso, ktoré často ostalo na tanieri aj po jej obľúbenom segedínskom guláši. Fanúšikov instagramovej kráľovnej teraz zaujímalo, či sa na tom niečo zmenilo.

,,Dostávam plno otázok, že či zase papám mäso. Áno, začala som ho kvôli bábätku znovu jesť a neobmedzovať sa v ňom. Hneď po mesiaci mám výborné výsledky,“ prezradila populárna tehuľka. ,,Ale keď porodím, znova prejdem na vegetariánstvo,“ doplnila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Teraz ho papám len kvôli malému, aby bolo všetko v poriadku. A vlastne už môžem v podstate hocikedy začať rodiť. Ale pevne verím, že mesiac ešte vydržíme, napísala Slovenka, ktorá sa už onedlho bude spoločne s manželom Reném Strauszom tešiť z malého uzlíka šťastia.

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova