Zuzana Plačková sa netají tým, že za minulý rok zarobila cez milión eur, za čo môže nielen jej kreativita a podnikateľský duch, ale aj skvelý tím ľudí, ktorých má okolo seba. Kráska si to veľmi dobre uvedomuje, a tak na svojich zamestnancoch nemieni šetriť. Najnovšie jej asistentka Sandra dostala kráľovskú odmenu!

Za posledné mesiace Zuzana precestovala kus sveta, pri čom jej zakaždým robila spoločnosť aj jej kamarátka a zároveň asistentka Sandra. S atraktívnou zamestnankyňou najúspešnejšej slovenskej inluencerky, ktorá svojej šéfke pomáha takmer so všetkými podnikateľskými aktivitami, by tak menila nejedna dievčina.

V pozadí Plačkovej vysokých zárobkov stojí, samozrejme, aj Sandra. Zuzka sa ju preto rozhodla patrične odmeniť – za svoj prístup a pracovné nasadenie dostala šikovná kamoška nový Mercedes. Následne známa instagramová kráľovná obdržala od fanúšikov množstvo správ, pričom v niektorých sa jej vraj ľudia nechápavo pýtali, prečo asistentku prekvapila luxusným autom.

,,Sandru toto ďalej motivuje, aby podávala lepšie a kvalitnejšie výkony a zarobila firme oveľa viac peňazí. A taktiež aj v Pinku to mám tak zaužívané, že dostávajú bonusy, či už za väčšiu tržbu alebo za poriadok ich proste odmením tých zamestnancov. A tak by to malo fungovať,” kráska z Čadce podala priaznivcom vysvetlenie. Na záver dodala, že pokiaľ sa bude mať dobre ona, budú sa mať dobre všetci v jej okolí a najmä tí, ktorí jej čestne pomáhajú s biznisom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sandra dostala nové firemné auto

Zuzana o motivácii svojich zamestnancov

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, nazdravie