Zuzka Plačková patrí medzi najsilnejšie influencerky na Slovensku, čoho si je aj veľmi dobre vedomá. Obrovské množstvo sledovateľov tak núdzu o pestré zaujímavosti zo života atraktívnej brunetky rozhodne nemá. Najnovší príspevok však dojal nielen fanúšikov, ale i jeho samotnú autorku.

Život ako z rozprávky! Zuzana Plačková si prešla búrlivou cestou, kedy sa od jojkárskej reality show Hotel Paradise či priemernej fotomodelky prepracovala až na jednu z najúspešnejších podnikateliek na Slovensku. Sebavedomá tmavovláska si tak právom užíva luxus, aký by jej mnohé ženy mohli závidieť.

Po tom, ako sa Zuzka vrátila z dlhej plavby po Karibiku, kde sa priamo v Las Vegas druhýkrát vydala za partnera Reného, prichádza ďalší krásny príspevok. Zamilované hrdličky totiž vo vyznaniach lásky naďalej pokračujú a Zuzanin partner sa ukazuje v tom najromantickejšom svetle.

S blížiacim sa Valentínom módnu divu čakalo obrovské prekvapenie v podobe originálneho darčeka zhotoveného presne na mieru. Zuzana si totiž priala len jediné  – dostať dar, aký žiadna iná žena nemá. Tejto požiadavke nakoniec René vyhovel nad očakávania, čím svoju manželku nesmierne dojal. Pri pohľade na obrovskú kyticu ruží v tvare rozkošného macka by radosťou poskočilo srdiečko nejednej z nás.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova