Zuzana Strausz Plačková patrí medzi najvplyvnejšie slovenské influencerky. Tisíce fanúšikov doslova hltajú brunetkine cestovateľské príbehy, zábery z estetických kliník či absolútnu otvorenosť, ktorou je Zuzka dobre známa. Pri nedávnej otázke ohľadne minulosti si tak tiež servítku pred ústa nedávala.

Hoci je dnes Plačková úspešnou podnikateľkou, zarábajúcou nemalé finančné sumy, ešte pred rokmi tomu tak nebolo. Kráska sa nelichotivo preslávila pózovaním bez šiat, objavovaním sa v priemysle pre dospelých či účinkovaním v jojkárskej reality show o rýchlo pečených vzťahoch.

zuzana plačková sestrička

Životná cesta sebavedomej tmavovlásky má ale šťastnejšie pokračovanie, keďže dnes je zo Zuzky spokojne vydatá žena, ktorá tvrdo maká na splnení si všetkých cieľov, v čom sa jej aj výborne darí. Keď ju však neznáma fanúšička z Čiech konfrontovala otázkou, či v jej minulosti existuje niečo, čo by zmenila, pomyselná instagramová kráľovná to totálne zabila!

zuzka plačková leto

,,Zmenila by si niečo na svojej minulosti?” znel citlivý dotaz. ,,Jasné, že hej. Bola by som väčšia pi*a na ľudí, čo si nezaslúžia moju dobrotu!” bývalá reality hviezda bez okolkov odprezentovala rázny názor. Zdá sa teda, že známa kočka je s čímkoľvek vo svojom predošlom životnom pôsobení absolútne zmierená a jediné, čo ju možno trápi, bol niekdajší prístup k ľuďom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana plačková manžel

Zdroj|Foto: Instagram/queen.plackova