Plesová sezóna sa pomaličky, ale isto končí, a to platí aj pre Zuzanu Plačkovú. Tá si tohtoročné bály náramne užila, čoho dôkazom sú aj jej skvostné fotky v ešte skvostnejších šatách, ktorými neustále tešila svojich fanúšikov na Instagrame. Posledná snímka zo Zuzaninho ,,plesovania” je však niečím špeciálna. Vyzerá na nej totiž ako vystrihnutá z katalógu!

Je tomu len zopár dní, čo Zuzana Strausz Plačková doslova zahviezdila na jednom z bratislavských bálov! Šaty, vlasy, make-up… to všetko a ešte viac urobilo z instagramovej hviezdy bohyňu večera! Plavovláska, ktorej fanklub na Instagrame presiahol číslo 400-tisíc, však povesila tohtoročnú plesovú sezónu na klinec a snímkou v princeznovských šatách sa rozlúčila s glamour tancovačkami vo veľkom štýle. “Tak a ešte posledná z plesu v šatách a týmto ukončujem svoju plesovú sezónu,” napísala k snímke, na ktorej sa na ňu nevieme vynadívať. No nevyzerá úchvatne?

Fotku, ktorá vám vyrazí dych, si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj / Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dievča závislé na pozeraní seriálov, písaní príbehov, obdivovaní krásy rôznych hercov (tajných milencov a manželov) a čítaní príbehov, pri ktorých možno spozorovať to najlepšie medzi riadkami.