Komplety francúzskej módnej návrhárky obľubuje mnoho známych tvárí svetového šoubiznisu. Kombináciu topu a legín s identickou potlačou od Marine Serre preslávila i populárna americká hviezda Khloé Kardashian. Veľkej obľube sa dočkali aj u nás. 

Nepochybne, jednou z najväčších fanúšičiek spomínaných luxusných kúskov na Slovensku je tunajšia instagramová kráľovná Zuzana Plačková, ktorá vlastní hneď niekoľko variant v rôznych farbách. Na odovzdávaní cien SOWA 2021 sa dokonca nechala inšpirovať vyššie uvedenou zámorskou televíznou modelkou a ukázala sa v rovnakom outfite ako ona.

Keďže ide o módu, niet sa čomu čudovať, že aj Dominika Cibulková sa natiahla do Marine Serre. V upnutých legínach a tope s potlačou čiernych polmesiačikov na béžovom podklade krásne vynikla jej štíhla postava.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zhodou okolností niekdajšia tenistka siahla po rovnakých kúskoch, ako má v šatníku aj potetovaná brunetka – jediným rozdielom je gumička v páse. V oboch prípadoch sa celý komplet pohybuje v stovkách eur. Za vršok by ste zaplatili približne 175 eur a nohavice by vás vyšli 310 eur.

Foto/Zdroj: Instaagram/domicibulkova/queen.plackova, mytheresa.com, 24s.com, TV Doma