Nejednému užívateľovi Instagramu udiera v poslednej dobe do očí nápadná podobnosť medzi profilom podnikateľky Zuzany Plačkovej a exfarmárky Karin Dvořákovej. Žienky sa totiž s drahými polovičkami vyberajú do rovnakých exotických destinácií, odkiaľ zároveň neváhajú fanúšikov pozdravovať spoločnými pikantnými zábermi.

Najprv slnečné Turecko, teraz rajské Miami. Zuzana a Karin sa na núdzový stav v domácej krajine zvysoka vykašľali, keď sa rozhodli stráviť náročné obdobie ďaleko od opatrení slovenského krízového štábu.

karin dvorakova

Ešte prednedávnom si užívali 30-stupňové horúčavy v lokalite, kam sa v októbri pobrali aj Jasmina Alagič s Rytmusom a malým Sanelom, dnes provokujú z čarovných floridských pláží. ,,Versace mansion. Vždy som chodila len okolo a fotila sa na schodoch a teraz som tu ubytovaná. Nádherná vila a páči sa mi, ako zachovali všetko v pôvodnom stave,” pochvaľuje si úspešná influencerka, ktorá sa ešte stále zotavuje z rekonštrukcie tváre.

zuzana plačková dovolenka

V honosnom sídle je spolu s ňou ubytovaná aj niekdajšia markizácka hviezdička Karin Dvořáková, ktorá sa prednedávnom romanticky zasnúbila. O tom, že brunetkám odvaha nechýba, svedčia nielen extrémne podobné snímky z rovnakých lokalít, ale taktiež dráždivé zábery len v plavkách, kde si kočky užívajú vzájomnú blízkosť obzvlášť horúcim spôsobom!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Plackova Dvorakova

Pikantné video od Plačkovej a Dvořákovej nájdete TU

Zdroj|Foto: Instagram/queen.plackova, karinnett