Speváčka, herečka, filantropka, podporovateľka odsudzovaných či milovníčka zvierat. Ako sa zdá, Miley Cyrus je opäť tou ,,správnou ženskou”, ktorú dnes milujú ľudia po celom svete. Krásna blondínka sa rozhodla pomôcť obetiam ničivého hurikánu Harvey, ktorý si v Texase vyžiadal 30 obetí, desiatky nezvestných a ľudí pripravil o domovy i materiálne zabezpečenie.

Miley Cyrus má srdce zo zlata! Zrejme toto si musel povedať každý z divákov obľúbenej šou Ellen DeGeneres, ktorá vo svojej poslednej epizóde hostila práve kontroverznú hviezdu. 24-ročná americká megastar totiž podporila obete ničivého hurikánu Harvey neuveriteľnou sumou 500 000 dolárov, ktoré venovala spolu so svojou nadáciou Happy Hippie Foundation! Počas reči neudržala štedrá blondínka slzy na krajíčku a ako každý empatický človek sa pri pomyslení na obete a škody, ktoré búrka spôsobila, rozplakala: ,,Nič nepredstieram, sedí tu moja starká aj moja mamina, mám tu svojich sedem psíkov a neviem si predstaviť, že by som o niekoho z nich prišla. Je to strašné, čo tí ľudia musia prežívať,” povedala Miley.

Video: Facebook | Foto: Twitter, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)