Brad Pitt (52) sa po odlúčení od svojej krásnej Angeliny a ich 6-tich detí s novým vzťahom akosi poponáhľal. O hercovom novom objave sa zmienil jeho bodyguard Kris Herzog, ktorý robí ochranku aj Jonovi Voightovi, otcovi Angeliny Jolie:

„Brad sa začal stretávať so známou herečkou. Poznám sa s ňou osobne a povedala mi, že spolu spávajú. Nesmiem prezradiť, o koho ode, ale je rovnako slávna ako Angelina,” povedal pre magazín Grazia Kris Hercog.

„Brad je veľmi nahnevaný. Počul som, že sa proti nemu obracajú aj deti. Odmietajú s ním komunikovať a prestali mu hovoriť ,,otec”,” prezradil o Pittovom súkromí bodyguard. Ďalej uviedol: ,,Brad sa s deťmi stretol zatiaľ len dvakrát. Počas obidvoch stretnutí sa žiadne z detí nechcelo s otcom rozprávať. Naposledy odchádzal Pitt veľmi podráždený, bola to zrejme posledná kvapka pred ďalšou ,,vojnou”.”

Herec predpokladá, že za celým týmto ,,teatrom” stojí Angelina. Tvrdí, že ovplyvňovaním detí chce docieliť, aby ich súd pridelil výhradne do jej starostlivosti.

Zdroj: indiatimes.com | Foto: Instagram