Milovníčky príbehov o pirátoch z Karibiku sa opäť majú na čo tešiť. Svojský, trochu vyšinutý, avšak prešibaný kapitán Jack Sparrow je späť! Opäť raz bude utekať pred nepriazňou osudu v podobe desivého kapitána Salazara!

Ak ste mali pocit, že kostlivec Barbossa, chapadlatec Davy Jones či nemilosrdný kapitán Čierna brada boli strašidelní, vyvedieme vás z omylu. Kapitán Salazár aj so svojou “posádkou” smrtiacich duchov námorníkov, mnohí bez pol tváre, ktorí unikli z Diablovho triangla, sa snažia usmrtiť každého piráta na mori. Charizmatický Johnny Depp tak bude znova bojovať o prežitie a ako býva dobrým zvykom, a niekým bude musieť nadviazať spoluprácu.

pirati

V snímke ,,Piráti z Karibiku: Mŕtvi muži nerozprávajú príbehy” (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) sa okrem známych tvári Johnnyho Deppa (Jack Sparrow), Geoffreya Rusha (Hector Barbossa) či Kevina R. McNallyho (Joshamee Gibbs), objavia aj nové postavy. Hrozivého Salazara si zahrá Javier Bardem (Skyfall, Konzultant), iránska herečka Golshifteh Farahani stvárni morskú čarodejnicu Shansu (Pavučina lží).

Rozhodne sa je na čo tešiť. A hoci do mája 2017 je ešte ďaleko, my vám už teraz ponúkame prvú ochutnávku novinky z pirátskeho sveta.

Foto: suwalls.com | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.