Americká speváčka a skladateľka Alecia Beth Moore, známa pod umeleckým menom Pink, si v deväťdesiatych rokoch minulého storočia vybudovala povesť rebelky, aká ju kedysi vyniesla do hudobných výšin. Extravagantná plavovláska je známa slobodomyseľným prístupom k životu, čo sa odzrkadľuje na mnohých jej vyjadreniach. Najnovšie si srdcia priaznivcov získala otvoreným listom venovaným sebe samej.

Prostoreká mamina sa v mnohom vymyká bežne zaužívaným spoločenským princípom, keďže i vlastné potomstvo sa rozhodla vychovávať v liberálnom duchu, kedy pre ňu nie je podstatné, s akým pohlavím sa deti narodia.

Pink

Speváčka sa od slávnych kolegýň názorovo odkloňuje aj pri téme plastických operácií, ktorým holduje drvivá väčšina svetoznámych celebrít. Hoci Pink pôsobí na scéne viac ako dve desaťročia, ešte nikdy sa nezverila do rúk chirurgov. Napriek tomu, že sa v minulosti párkrát pristihla pri úvahách o podstúpení zákroku, dnes si vlastné JA ctí natoľko, že do prirodzeného procesu starnutia nemieni nijak umelo zasahovať.

Plastické zákroky dostali stopku!

Internetom koluje originálny list, v ktorom sa hudobná ikona prihovára vlastnej podobizni. ,,List pre mňa: Moje drahé ja, starneš. Vidím tvoje vrásky, obzvlášť, keď sa usmievaš. Tvoj nos sa zväčšuje. Tvoj vzhľad a pocity sú čudné, keď sa snažíš zvykať si na novú realitu. Občas si uvažovala o úpravách tváre, ale potom si sledovala televíznu šou, kde si sa pokúšala zistiť, čo tí ľudia tam cítia. Avšak ich mimika bola nehybná,” autorka chytľavých hitov približuje pocity ženy po 40-tke, sledujúcej sa každý deň v zrkadle.

Pink je odhodlaná zostarnúť absolútne prirodzeným spôsobom, a má preto presvedčivé dôvody. ,,Toto ja nemôžem dopustiť. Chcem, aby moje deti vedeli, kedy sa cítim nahnevaná. Nikdy som nebola skutočne závislá na svojom vzhľade. Rozhodla som sa, že môj talent a moja individualita sú ďaleko podstatnejšie než môj výzor,” americká hviezda sebavedomím vyhlásením na Twitteri uchvátila tisíce žien z celého sveta, ktoré jej zanechali obrovské množstvo lajkov a obdivných komentárov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

speváčka Pink

Zdroj: Twitter.com | Foto: Twitter.com, wallpapercave.com