Sociálne siete sa stali súčasťou každodenného života a nie je nič šokujúce, že vek používateľov populárnych platforiem čoraz viac klesá. Americkou hviezdou Instagramu je aj 13- ročná Piper Rockelle, na ktorú si posvietila svetoznáma speváčka Pink. 

Mladučká Atlanťanka svojich fanúšikov zaujala spevom, tancom a youtubovými videami. Piper má na svojom instagramovom účte neuveriteľných 4,8 milióna sledovateľov, s ktorými sa delí o zákulisie života dospievajúcej hviezdy. Túto slečnu zaregistrovala aj dvojnásobná mamička Alecia Beth Moore alias Pink.

Populárna blondína sa pozastavila nad snímkami nevinnej študentky, ktorá sa často tvári až príliš dospelo. Podľa všetkého sa uznávaná rockerka rozhorčila pri fotografii, kde Piper pózuje v bikinách a to najmä preto, že moment zvečnila jej vlastná mama. 

,,Koľko detí ako Piper Rockelle vykorisťujú ich rodičia? A v akom bode my ostatní povieme: To nie je v poriadku, keď 13-ročná pózuje v bikinách, zatiaľčo ju jej MAMA fotí?!?!“ napísala na Twitter Pink, čo vzbudilo pozornosť amerických bulvárnych médií i obdivovateľov talentovanej skladateľky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Chcem, aby ľudia vedeli, že ma moja mama k ničomu nenúti. Práve naopak! Som dieťa, ktoré malo sen a moja mama je úžasná a pomáha mi ho prežiť,“ cituje spomínanú influencerku portál TMZ.

Zdroj: Twitter/Pink, tmz.com | Foto: Instagram/piperrockelle