Finalistka súťaže Miss Slovensko 2015 Bronislava Gregušová žiari šťastím. Po jej boku sa nachádza jeden z najžiadanejších mužov planéty, kubánsky herec Mario Cimarro. Svetoznámemu hrdinovi telenoviel síce prvé manželstvo nevyšlo, no čoskoro sa chystá s vychytenou slovenskou modelkou znovu vstúpiť do chomúta. O tom, že televízny idol má na ženy vycibrený vkus, svedčia aj nedávne zábery jeho snúbenice, kde polonahé telo vystavila na obdiv!

Slovensko-kubánsky románik bol spočiatku pred verejnosťou utajovaný, no po vyplávaní exkluzívnej informácie na povrch sa dvojica vzájomnej náklonnosti naplno oddala. Začiatkom jesene minulého roka prišla oficiálna verejná premiéra zaľúbencov a krátko nato už nasledovali romantické zásnuby v srdci jednej z najkrajších destinácií sveta.

mario cimarro priatelka

27-ročná modelka sa rozhodne nemá za čo hanbiť – nielenže sa jej v kariérnej i súkromnej oblasti skvele darí, navyše sa môže pochváliť atraktívnym zjavom a krásnou štíhlou postavičkou. Perfektné krivky „vytasila“ na objektív aj počas fotenia, kedy sa navliekla do provokatívnych šnurovaných plaviek.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Plavovláska sa tak na chvíľu premenila na zvodnú kočku z Baywatchu, pričom vyrysovaný zadoček či poodhalené poprsie doladila pohľadom sebavedomej bohyne. Telenovelový Juan zo Skrytej vášne doma ukrýva hotový poklad, aký by mu nejeden chlap mohol len ticho závidieť.

Šteklivé zábery Broni Gregušovej nájdete TU

Mario Cimarro

Zdroj: Instagram/bronigregus | Foto: Instagram/bronigregus, mariocimarro