19-ročná speváčka Barbora Piešová si plní veľký sen o úspešnej hudobnej kariére! Necelé tri týždne po famóznom finále šou SuperStar, kde bola očastovaná titulom novopečenej kráľovnej súťaže, vypustila do éteru čerstvú novinku – skladba s názvom Dážď vás chytí za srdce.

Víťazka populárnej speváckej súťaže je v týchto dňoch doslova na roztrhanie. Barbora prijíma pozvania do internetových relácií, rádiových rozhovorov aj do televízneho vysielania. V piatok ráno sa objavila i v markizáckej rannej šou Teleráno, kde odprezentovala úplne prvú skladbu po výhre v SuperStar.

Barbora Piešová teleráno

Plavovláska s neodmysliteľnou šiltovkou na hlave nie je na hudobnom poli žiadnym nováčikom, avšak víťazstvo v prestížnom projekte posunulo jej úsilie na omnoho vyšší level. Nadaná speváčka nezaháľa a fanúšikov potešila príjemne znejúcou skladbou, v akej sa dokáže nájsť takmer každá z nás.

Rytmická balada o spriaznených dušiach a rôznych úskaliach lásky, sprevádzaná výnimočným hlasovým prejavom, má nepochybne tendenciu stať sa jednou z najhranejších kúskov týchto dní. Nech sa páči, vypočujte si nový song od Barbory Piešovej, vydaný len tri týždne po ukončení natáčania.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza/Teleráno | Foto: YouTube, Instagram/Tvmarkizaofficial